В Іспанії фермер знайшов давньоримське місто

18 серпня 2015 91 0
В Іспанії фермер знайшов давньоримське місто
Stroimdom.com.uaВ Іспанії фермер знайшов давньоримське місто

Іспанський фермер трактором розорав поле, поруч із зоною розкопок, і виявив спадщину попередніх епох. Найціннішим відкриттям стали руїни давньоримського поселення, якому 2000 років, пише Gazeta.ua.

Інцидент стався в полі, неподалік від від археологічних розкопок Атегуа, в провінції Кордова. Активні розкопки в Атегуа почалися в 1980-і роки. Завдяки їм вдалося з'ясувати, що місто зіграло вирішальну роль у війні Юлія Цезаря з Помпеєм.

Під час арабського халіфату Атегуа, як і інші міста Іспанії, була захоплена маврами, чиї сліди так само знайшли археологи, а в середні століття жителі покинули населений пункт.

Сьогодні територія колишнього міста загороджена, але фахівці вважають, що межі території, яка охороняється, потрібно розширити, так як і за її межами можуть зберегтися історичні артефакти.

Зовсім інша думка у місцевих фермерів. Для них ця земля — ​​місце роботи і засіб для існування. Саме ці прикордонні землі і стали причиною недавнього конфлікту.

Спірний шматок не входить в офіційну зону розкопок, більше того, в кадастровій книзі і реєстрі власності зовсім не зазначено, кому належить зорана земля, а значить, законність дій фермера — під великим питанням.

Виконано за допомогою Disqus

- 1° ... - 5°

Вітер

2.5м/с

Опади

6.1мм

Вологість

100%

Матеріали за темою