Кабани знищують урожай у Німеччині

27 серпня 2015 26 0
Кабани знищують урожай у Німеччині
Тsn.uaКабани знищують урожай у Німеччині

У Німеччині групи кабанів знищили 15 т врожаю, недалеко від Берліна, повідомляє європейське представництво Міжрегіональної екологічної громадської організації «Зелений Фронт», пише «Аgriacta».

Фермер Хайке Цорн цього року отримав уполовину менше врожаю, ніж торік. Стадо кабанів буквально розтерзало його кукурудзяне поле.

«Кабани роблять собі житла в полях і харчуються тим, що росте на сільгоспугіддях», — говорить він.

Ситуація залишається напруженою, незважаючи на те, що мисливці продовжують інтенсивно полювати на цих тварин. З квітня на полях фермерами було застрелено більше 50 диких свиней. Проблема в тому, що «м'яка» зима сприяла швидкому розмноженню тварин.

За даними уповноваженого із захисту диких тварин Дерка Елерта, на околицях Берліну мешкає близько 4 тис. тварин. Полювання на полях в літні місяці значно ускладнюється. У першу чергу це пов'язано з тим, що в регіонах зерновими культурами засівають великі за площею і взаємопов'язані один з одним ділянки.

Зернові культури служать не тільки в якості їжі, але і як захист від куль мисливців. Щоб полювання було більш успішним, необхідно прокладати в полях мисливські стежки, особливо ефективними вони будуть в місцях, де росте кукурудза.

Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 5°

Вітер

2.4м/с

Опади

2.3мм

Вологість

95%