Як годувати корову, коли корма дорогі?

89
0
Як годувати корову, коли корма дорогі?
Кurkul.comЯк годувати корову, коли корма дорогі?

Коли ціна на молоко низька, а корма дорогі, важливо отримати максимальну кількість молока з грубих кормів і застосувати в раціонах концентровані, поки це приносить прибуток. Про це в інтерв’ю Мilk.ua сказав керівник відділу альтернативного утримання великої рогатої худоби Австрійського науково-дослідного аграрного центру Раумберг Гумпенштайн Хойслер Йоганн.

За його словами, якщо ціна кілограма концкорму майже дорівнює вартості кілограма молока, то їх застосування стає нерентабельним, хіба що фермер має концентрати власного виробництва і може порахувати їх за собівартістю.

«По-справжньому нерентабельним згодовування зернової групи стає тоді, коли за продаж свого зерна можна отримати більше, ніж коли ви пропустите його через молоко. Якщо взяти середнє значення протягом усієї лактації, то з 1 кг концентратів отримують 1,2 кг молока, але на початку лактації з цієї кількості концентратів маємо 2 кг молока», — зазначив експерт.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus