Аграрії Житомирщини завершили збір ранніх зернових

25 серпня 2017 89 0
Колосок
kurkul.comКолосок

Усі  господарства  Житомирської області завершили збір ранніх зернових і зернобобових культур.

За оперативною інформацією збіжжя зібрано на площі  227,4 тис. га. А валовий збір зерна склав 798,1 тис. т, що  майже на рівні  минулорічного показника. Урожайність — 35,1 ц/га, що на 1,7 ц/га менше.

Про це повідомили в Департаменті АПР Житомирської ОДА.

Зниження урожайності  пов’язано із складними погодними умовами весняного періоду та приморозками під час відновлення вегетації озимих  й проростання  ярих зернових і  зернобобових культур.  

«Отриманий валовий збір продовольчого  зерна дозволяє у повному обсязі забезпечити потребу споживання населення та харчових підприємств  області на наступний маркетинговий період  (150 тис. т), реалізовувати  його в інші регіони держави  та на зовнішні ринки, засипати запас зернофуражу, насіння озимих і ярих зернових культур», — ідеться в повідомленні.

В агроформуваннях області  уже завершують посів озимого ріпаку під урожай 2018 р., яким засіяно 16,5 тис. га, що складає  83 % до прогнозованих площ.

Слідкуйте за збором урожаю разом з проектом «Урожай онлайн» 2017 від Latifundist.com.

Також дізнавайтеся про щоденні зміни у ході посівної кампанії під урожай 2018 р. з інтерактивної карти «Посівна онлайн 2017/18».

Виконано за допомогою Disqus