Антирейдерські аграрні штаби прийняли 3 тис. осіб

4 вересня 2017 206 0
Степан Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр України ― Міністр економічного розвитку і торгівлі України
rbc.uaСтепан Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр України ― Міністр економічного розвитку і торгівлі України

За період роботи антирейдерських штабів в україні, вони прийняли близько 3 тис. осіб. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр України ― Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Читати по темі: Антирейдерська комісія Мін’юсту визнала провину реєстратора у рейдерському скандалі на Кіровоградщині

У понеділок 4 вересня під головуванням Степана Кубіва відбулося перше засідання робочої групи по роботі антирейдерських аграрних штабів.

Нагадаємо, антирейдерські штаби повинні були запрацювати по всій Україні до 15 серпня.

«Сьогодні нам треба якомога краще координувати роботу оперативних штабів у всіх регіонах України, налагодити взаємодію центральних та місцевих органів для захисту фермерів. Коли аграрії потерпають від бандитів, котрі зазіхають на їхню землю та врожай, то швидкість та якість реагування ― це найважливіше», ― наголосив Степан Кубів.

Він зауважив, що формування робочої групи дозволить оперативно обмінюватися інформацією з регіонів, координувати дії міністерств, правоохоронних органів та аграрних асоціацій на захист фермерів.

Він також додав, що треба  якнайширше поінформувати населення у регіонах про існування антирейдерських штабів на базі облдержадміністрацій.

«Люди мають дізнатися, що це реальна і безоплатна допомога Уряду, якою вони можуть скористатися максимально близько від дому. Для цього треба вибудувати якісну комунікацію по усій Україні, щоб у найменшому селі фермер знав куди звертатися по допомогу і що він її отримає у найкращій якості», ― прокоментував Степан Кубів.

За результатами засідання робочої групи правоохоронні органи та органи державної влади отримали доручення посилити відповідальність за незаконні рейдерські дії щодо фермерів, а також низку доручень для покращення швидкості та ефективності реагування на випадки незаконних або бандитських рейдерських дій.

Виконано за допомогою Disqus