Мірошніченко розповів про склад антирейдерської робочої групи

5 вересня 2017 239 0
Іван Мірошніченко,,
Kurkul.comІван Мірошніченко,,

Оприлюднено деталі про склад новоствореної антирейдерської робочої групи при Мін’юсті. Деталі розповів у ексклюзивному коментарі AgroPolit.com один із членів цієї комісії, народний депутат від «Самопоміч» Іван Мірошніченко.

Нагадаємо, що сьогодні від рейдерства постраждали підприємства з Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Вінницької, Дніпропетровської областей.

«Наразі було досягнуто згоди про повний перезапуск даної комісії і формування постійно діючої робочої групи, яка би професійно розглядала проблеми, пов’язані із рейдерськими атаками та допомагала законним власникам у відновленні справедливості. Метою робочої групи стане координація дій правоохоронних, контролюючих органів, органів юстиції, профільного міністерства та народних депутатів з метою подолання рейдерства, покарання винних та створення умов для уникнення подібних ситуацій у майбутньому», ― розповів деталі Іван Мірошніченко.

Він пояснив, що для посилення ефективності діяльності цієї групи до неї включили представників НАБУ, АМКУ, Вищої ради правосуддя, РНБО, Нотаріальної палати України. Всі питання, розглянуті робочою групою на нараді в уряді, представлять на засіданні аграрного комітету сьогодні. А 7 вересня відбудеться закрите засідання цього органу, щоб вже з наступного тижня розпочати повноцінну її роботу.

«Зокрема, члени робочої групи планують найближчим часом на відкритому засіданні вислухати близько десяти потерпілих осіб, які зможуть напряму поскаржитись керівникам органів державної влади, надати факти і докази пособництва окремих працівників правоохоронних органів рейдерам тощо. Переформатування робочої групи, залучення до неї керівництва правоохоронних та контролюючих органів, проведення її постійних засідань повинні стати дієвим рецептом у боротьбі із безкарними нападниками-рейдерами. Бізнесу уже набридло спостерігати за бездіяльністю держави у питанні захисту власності, тому настав час рішучих крокі», ― підсумував Іван Мірошніченко.

Виконано за допомогою Disqus