Стартувала осіння посівна кампанія — Павленко

20 серпня 2015 87 0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України
Кurkul.comОлексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України

В Україні розпочалася осіння посівна кампанія, аграрії засіяли перші 68 тис. га озимого ріпаку або 8% до прогнозу. Про це повідомив під час прес-конференції міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, темпи посівної дещо стримує спекотна суха погода. Зокрема, запасів продуктивної вологи недостатньо в Київській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Черкаській, Запорізькій та частині Волинської областей.

«За нашими підрахунками, йдеться про площу 250 тис. га або 10-15% від запланованої під посів. Серйозного впливу на ситуацію в країні поки не спостерігаємо. Суха погода дещо погіршує стан рослин, які не встигли набрати вологості та посіяні на піщаних ґрунтах. Потенційно проблеми можуть виникнути з кукурудзою та соняшником», — сказав посадовець.

Також додав, що наразі найбільший відсоток підготовки ґрунту під посів озимих культур в Одеській, Миколаївській, Хмельницькій, Дніпропетровській і Вінницькій областях.

«У повній наявності є насіння та засоби захисту рослин, вирішується питання забезпечення виробників мінеральними добривами», — зазначив Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus