Кіровоградське фермерське господарство інвестує в енергетику

25 серпня 2015 53 0
Кіровоградське фермерське господарство інвестує в енергетику
Мpe.kmu.gov.uaКіровоградське фермерське господарство інвестує в енергетику

Фермерське господарство «Омельяненко» (Кіровоградська область) активно інвестує у відновлювані джерела енергії, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, підприємство побудувало офісну будівлю, яка повністю опалюється за допомогою теплових насосів.

Зокрема, у 2012 році, у с. Іванівка, збудовано першу в області сонячну електростанцію потужністю 1,3 МВт вартістю 26,9 млн грн. У 2014 р. введено в експлуатацію рухому наземну сонячну електростанцію потужністю 90 кВт, де впроваджено унікальну систему управління режимами роботи сонячної електростанції, а також динамічну систему стеження за сонцем.

«Наразі Україна знаходиться на шляху до стійкої енергетичної незалежності. Ми маємо хороший потенціал для виробництва біоетанолу, невичерпним джерелом для якого є вітчизняний аграрний сектор. Інвестиційний напрям діяльності фермерського господарства «Омельяненко» є хорошим прикладом внеску у енергетичну безпеку нашої держави», — зазначив під час робочого візиту до фермерського господарства «Омельяненко» міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus