Лозівські машини представили ряд посівної і ґрунтообробної техніки на AgroExpo-2017

6 жовтня 2017 70 0
Лозівські машина на AgroExpo-2017
Kurkul.comЛозівські машина на AgroExpo-2017

Компанія «Лозівські машини» представила на цьогорічній виставці AgroExpo важкі зубові борони Ліра-XL шириною 15 і 21 м, важку дискову борону Дукат-Gold з шириною захвату 8 м і діаметром диска 724 мм. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Також на виставці були представлені глибокорозпушувачі Гульден і Франк, дискатори лінійки Дукат і зубопружинні борони Ліра.

«За більш ніж 15-річну присутність на ринку країни зубові борони Ліра зайняли і утримують домінуючі позиції в сегменті зубових борін. Одними з основних гравців на ринку України в сегменті дискових борін-лущильників є дискатори лінійки Дукат. Гульден і Франк впевнено наближаються до лідерів в сегменті глибокорозпушувачів. Позиції культиваторів Червонец і Шилінг не настільки явні, але їхня частка в даному сегменті незмінно зростає», — розповідає Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

В рамках польової демонстрації техніки на виставці був представлений стерньовий культиватор Шилінг-4, глибокорозпушувач Франк-2,5, дискатори Дукат-5, незважаючи на посушливі погодні умови і досить складний ґрунт, показали гарні результати за один прохід.

В ході ділових зустрічей на виставці досягнуті домовленості про постачання агрегатів «Лозівських машин» великим і середнім фермерським господарствам на суму понад 30 млн грн. Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК уточнив, що мова йде про продажі дискаторів лінійки Дукат, в тому числі Дукат-Gold, зубових борін Ліра і Ліра XL глибокорозпушувачів Гульден і Франк.

Також компанія отримала заявки на попереднє замовлення на першу серійну партію трейлерів Англійської лінійки Albion-26.

«Лозівські машини» візьмуть участь у найбільшій агропромисловій виставці Agritechnica-2017, де стануть єдиною українською компанією, яка представить вітчизняного виробника в сегменті ґрунтообробних та посівних агрегатів на світовому ринку сільгосптехніки.

Продукція компанії «Лозівські машини» входить до державної програми часткової компенсації при купівлі сільгосптехніки.

Виконано за допомогою Disqus