Лозівські машини представили ряд посівної і ґрунтообробної техніки на AgroExpo-2017

69
0
Лозівські машина на AgroExpo-2017
Kurkul.comЛозівські машина на AgroExpo-2017

Компанія «Лозівські машини» представила на цьогорічній виставці AgroExpo важкі зубові борони Ліра-XL шириною 15 і 21 м, важку дискову борону Дукат-Gold з шириною захвату 8 м і діаметром диска 724 мм. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Також на виставці були представлені глибокорозпушувачі Гульден і Франк, дискатори лінійки Дукат і зубопружинні борони Ліра.

«За більш ніж 15-річну присутність на ринку країни зубові борони Ліра зайняли і утримують домінуючі позиції в сегменті зубових борін. Одними з основних гравців на ринку України в сегменті дискових борін-лущильників є дискатори лінійки Дукат. Гульден і Франк впевнено наближаються до лідерів в сегменті глибокорозпушувачів. Позиції культиваторів Червонец і Шилінг не настільки явні, але їхня частка в даному сегменті незмінно зростає», — розповідає Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

В рамках польової демонстрації техніки на виставці був представлений стерньовий культиватор Шилінг-4, глибокорозпушувач Франк-2,5, дискатори Дукат-5, незважаючи на посушливі погодні умови і досить складний ґрунт, показали гарні результати за один прохід.

В ході ділових зустрічей на виставці досягнуті домовленості про постачання агрегатів «Лозівських машин» великим і середнім фермерським господарствам на суму понад 30 млн грн. Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК уточнив, що мова йде про продажі дискаторів лінійки Дукат, в тому числі Дукат-Gold, зубових борін Ліра і Ліра XL глибокорозпушувачів Гульден і Франк.

Також компанія отримала заявки на попереднє замовлення на першу серійну партію трейлерів Англійської лінійки Albion-26.

«Лозівські машини» візьмуть участь у найбільшій агропромисловій виставці Agritechnica-2017, де стануть єдиною українською компанією, яка представить вітчизняного виробника в сегменті ґрунтообробних та посівних агрегатів на світовому ринку сільгосптехніки.

Продукція компанії «Лозівські машини» входить до державної програми часткової компенсації при купівлі сільгосптехніки.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus