Україна буде представлена на «Beijing Expo 2019» власним павільйоном

11 жовтня 2017 142 0
Гасло «Beijing Expo 2019» — Живи зеленим, живи краще
horti-expo2019.orgГасло «Beijing Expo 2019» — Живи зеленим, живи краще

Громадська спілка «Укрсадпром» підтримає проект будівництва національного павільйону України на Міжнародній садівничій виставці «Beijing Expo 2019»

Про це повідомила прес-служба спілки.

З 29 квітня по 7 жовтня 2019 р. в Пекіні, Китай, відбудеться Міжнародна садівнича виставка «Beijing Expo 2019» під гаслом «Живи зеленим, живи краще».

На цю виставку Китай готовий виділити фінансову підтримку у сумі $729 тис. для забезпечення участі українських виробників та створення національного павільйону України.

На виставку запрошено 197 країн світу та 27 міжнародних організацій. Тому створення національного павільйону України — це ефективне рішення з пошуку ділових партнерів за кордоном для садівників України та виходи на нові ринки для малих та середніх підприємств.

Голова Громадської спілки «Укрсадпром» Володимир Печко надав до Міністерства аграрної політики та продовольства України офіційну позицію ГС «Укрсадпром», в якій зазначив важливість участі українських підприємств в даній виставці, та запропонував перелік підприємств, які будуть представляти свою продукцію. Таким чином українські виробники зможуть встановити нові ділові контакти, отримати експортні замовлення, розширити виробництво, що буде сприяти розвитку галузі та створенню нових робочих місць в Україні.

Виконано за допомогою Disqus