Франція. Фермери привели овець на центральну площу у знак протесту

103
0
Вівці
Kurkul.comВівці

У Ліоні протестуючі фермери вивели на центральну площу 1,5 тис. овець. Таким чином вони вимагають, щоб їм дали право відстрілювати вовків.

Про це повідомляє lb.ua.

Читати по темі:  Франція. Фермери протестують проти заборони гліфосату

Французькі фермери в понеділок, 9 жовтня, вивели на площу Белькур у центрі Ліона близько 1,5 тис. овець на знак протесту проти бездіяльності влади в зв'язку з частими нападами вовків на худобу.

Фермери вимагають, щоб їм дали право відстрілювати вовків. Вони стверджують, що за 2016 р. ці хижаки знищили на території Франції близько 10 тис. овець.

Хода фермерів почалася опівдні, вони попрямували до префектури міста, щоб пред'явити свої вимоги владі. Організаторами акції стали Національна федерація профспілок сільгоспвиробників (FNSEA) і Національна федерація вівчарства (FNO).

Невдоволення фермерів викликає національний план з відстрілу вовків на 2018-2023 рр., який, на їхню думку, дозволяє знищити недостатню кількість хижаків.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus