На Пирятинському елеваторі закінчено монтаж обладнання Варіант Агро Буд

19 жовтня 2017 67 0
Силоси «Варіант Агро Буд»
Варіант Агро БудСилоси «Варіант Агро Буд»

Пирятинський елеватор ТОВ «Баришівська зернова компанія» «Grain Alliance» збільшив потужності з одноразового зберігання на 60 тис. куб. м. У жовтні 2017 успішно завершилася 2 черга монтажу обладнання «Варіант Агро Буд»: СВП 27,5.27, всього було поставлено 4 силоса.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Не зважаючи на те, що на елеваторі в Пирятині раніше було встановлено обладнання для зберігання зерна інших вітчизняних виробників (загальною потужністю 50 тис. т), за результатами технічного тендеру, саме силоси «Варіант Агро Буд» з великим діаметром 27,5 м і посиленими технічними властивостями були обрані нашим Партнером», — коментує керівник регіонального представництва «Варіант Агро Буд» в м. Київ Олексій Киба.

«Баришівська зернова компанія» вибрала лінійку силосів «Варіант Агро Буд» — PROFI для промислового використання, які відносяться до класу «професійні».

Для цієї лінійки використовується метал з масою цинкового покриття 350 г/кв. м з двох сторін і висотою листів 871 мм. Ці силоси відповідають всім технічним нормам, прийнятим в Україні, і навіть мають запас міцності по сніговому навантаженню на даху силосів, по стійкості і міцності конструкцій і експлуатуються, переважно, на крупних елеваторах.

 

Виконано за допомогою Disqus