Роботу антирейдерської комісії блокують на всіх рівнях

23 жовтня 2017 380 0
Учасники прес-конференції
AgroPolit.comУчасники прес-конференції

Антирейдерська міжвідомча урядова комісія не діє і на всіх рівнях влади відбувається саботаж її роботи. Про це повідомив під час прес-конференції сьогодні народний депутат («Самопоміч») Іван Мірошніченко та голова ГО «Бізнес Варта» Ольга Матвіїва, повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, раніше від громадськості вже звучало, що роботу Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств намагаються заблокувати. Її робота відбувається під керівництвом першого віце-прем’єра Степана Кубіва.

«Відбувається саботаж діяльності робочої групи при КМУ. Ми це бачимо і саме тому вийшли публічно про це сказати. Так боротьба з рейдерством не ведеться», — заявив Іван Мірошніченко.

За його словами, тиск відчувається навіть у питаннях розробки антирейдерського законопроекту.

«За три місяці відбулося тільки два засідання цієї комісії. Перше — установче. Друге — розгляд конкретних справ. Однак ми як громадська організація змогли подати на її розгляд лише дві справи. Більш-менш ґрунтовно комісія на одному засіданні може розглянути тільки до чотирьох справ. Загалом ГО «Бізнес Варта» подала шість справ, але ще стільки ж чекає у черзі. Нам не відомо, коли відбудеться наступне засідання. Хоча попередньо нам обіцяли, що її засідання будуть щоп’ятниці і на ній засідатимуть міністри чи їх заступники. Але цього не відбувається», — пояснила Ольга Матвіїва. Крім того, вона додала, що за підсумками двох засідань немає ніяких конкретних задач профільним міністерствам.

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 17°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

52%