Мати з ЕВА-полімеру для ВРХ набувають популярності

1 листопада 2017 97 0
Стенд Evaline на АгроКомплекс 2017
kurkul.comСтенд Evaline на АгроКомплекс 2017

Компанія Evaline, що спеціалізується на виробництві матів із спіненого етиленвінілацетатного полімеру (ЕВА-полімеру) для тваринництва, бере участь у міжнародній виставці АгроКомплекс 2017. Представники компанії із 31 жовтня по 2 листопада презентують свою продукцію для відвідувачів виставки.

Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com  розповів менеджер із розвитку компанії Evaline Олександр Кучеренко.

«Ми активно рухаємося в напрямку тваринницва. На таких заходах можна познайомитися із зоотехніками та фермерами. Загалом, на виставці ми можемо познайомитися в середньому із 10 й більше новими клієнтами. Зараз нас цікавить свинарство й люди, які займаються виробництвом та установкою обладнання для цієї сфери. Ми вже знайшли тут потенційних клієнтів, разом із якими розробимо мати під годівниці», — розповів Олександр Кучеренко.

Менеджер із розвитку Evaline зазначив, що компанія вийшла на ринок лише в березні 2017 р., але український ринок добре відреагував на таку інноваційну продукцію.

«Пішла свого роду прогресія, коли люди, які тривалий час тестували наші ЕВА-мати, можуть їх рекомендувати своїм колегам. Адже властивості підстилки з полімерів суттєво відрязняються від властивостей дерев’яної підлоги чи гумових підстилок. ЕВА-мати володіють низькою теплопровідністю, тому коровам тепло й комфортно. Бактерії не розмножуються. Канадські дослідження навіть підтверджують, що підстилка із ЕВА-полімерів суттєво знижує травматизм у  тваринницьких комплексах», — зазначив Олександр Кучеренко.

Олександр Кучеренко, менеджер із розвитку Evaline

Виконано за допомогою Disqus