Сільський туризм потребує законодавчого визначення — Хоменко

102
0
Сільський туризм потребує законодавчого визначення — Хоменко
Кurkul.comСільський туризм потребує законодавчого визначення — Хоменко

Одним з важливих питань розвитку сільського туризму в Україні залишається його ідентифікація та визначення на законодавчому рівні. Про це повідомив на круглому столі «Сільський зелений туризм як фактор сільського розвитку» у Полтавській області директор департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Міністерства аграрної політики та продовольства України Олег Хоменко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, у сільській місцевості туристична діяльність набуває принципово інших ознак і є дієвим механізмом розвитку села, тобто важелем політики сільського розвитку.

«З огляду на брак капіталовкладень у сільській місцевості, на загальнодержавному рівні більше уваги варто приділяти галузям, які не потребують для розвитку великих коштів. До таких належить сільський туризм» — зазначив Олег Хоменко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми