На Тернопільщині набирає обертів флешмоб проти фермерів

9 листопада 2017 452 0
Забруднені дороги
FacebookЗабруднені дороги

Мешканці Тернопільської області запустили у Facebook флешмоб проти фермерів. Аграрії області возять цукрові буряки з полів, чим забруднюють дороги. Користувачі соцмережі викладають відео та фото з тегом #буракифоревер

«Чекаємо завтра нових фото та відео в ПП,вайбер,вацап. А також не забуваємо роблячи фото на місці телефонуємо 102 і повідомляємо порушення Ст. 139 КУПАП», — закликає у Facebook активіст Юрко Кулик.

Головний спеціаліст відділу зв’язку, дорожнього господарства та транспортної інфраструктури управління розвитку транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу та зв’язку департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської обласної державної адміністрації Микола Павловський зазначив, що очільник області провів нараду з приводу забруднення доріг області.

«08.11.2017 р. Управління регіонального розвитку,інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації. Під головуванням голови обласної державної адміністрації С.С. Барни відбулася нарада щодо забруднення автомобільних доріг області при вивезенні з полів сільськогосподарської продукції», — написав Микола Павловський у Facebook.

Виконано за допомогою Disqus