Платформа Climate Corporation стала доступна в Європі

14 листопада 2017 107 0
Логотип компанії The Climate Corporation
businesswire.comЛоготип компанії The Climate Corporation

The Climate Corporation, дочірнє підприємство компанії Monsanto, на провідному світовому ярмарку сільськогосподарської техніки Agritechnica оголосила про початок продажу сільськогосподарської платформи Climate FieldView™ в Європі під час посівної 2018 р. Про це повідомила прес-служба компанії.

Випробування платформи Climate FieldView ™ відбувалися на фермах в Україні, Німеччині та Франції.

Завдяки інноваційним цифровим аналітичним інструментам фермери в цих регіонах Європи зможуть зібрати раніше розрізнені всі необхідні дані на одній платформі, а також отримуватимуть цінні знання та навички, що допоможуть використовувати кожен гектар землі максимально ефективно.

«Революційні цифрові технології допомагають більшості фермерів у світі краще розуміти власні ресурси. Прості у використанні інструменти підвищують ефективність діяльності за рахунок отриманих даних. Фермери з усього світу вбачають неабияку цінність платформи Climate FieldView. А найближчим часом фермери з Європи також зможуть ділитись власними даними: безперешкодно збирати інформацію, швидко її візуалізувати й отримувати індивідуальні аналітичні звіти. Це допоможе оптимізувати агрономічні методи та ухвалювати важливі управлінські рішення, які впливають на стабільність сільськогосподарського виробництва», — сказав виконавчий директор The Climate Corporation Майк Стерн.

Фермери можуть збирати, зберігати та візуалізовувати дані з полів на одній простій цифровій платформі за допомогою пристрою Climate FieldView™ Drive, який легко переносить отримані дані безпосередньо до облікового запису Climate FieldView користувача. Пристрій FieldView Drive сумісний з багатьма типами обладнання в Європі, зокрема з сівалками, обприскувачами та комбайнами.

Платформа Climate FieldView буде доступна в Україні, Німеччині та Франції. Наразі інструмент VitalFields доступний у Німеччині, Польщі, Австрії, Естонії, Румунії та Швейцарії. Система AquaTEK зараз доступна в Італії, Іспанії та Португалії.

Компанія Climate продовжує розширювати свої цифрові технології, щоб допомогти фермерам отримувати доступ до актуальних агрономічних аналітичних даних.

У планах компанії — створити нові рівні даних у своїй програмі для досліджень, що дозволить розробляти нові цінні функції для фермерів на платформі Climate FieldView.

 

Виконано за допомогою Disqus