Реклама
Червоні наступають — Massey Ferguson на Дні поля «Маїс»

Червоні наступають — Massey Ferguson на Дні поля «Маїс»

17 вересня 2019 729 0

У кінці серпня 2019 року компанія «Маїс» разом із партнерами «Бізон-Тех», «Август-Україна», ТОВ НВК «Квадрат» і Toyota провели День поля поблизу міста Синельникове Дніпропетровської області. Близько 200 аграріїв зібралися для того, щоб дізнатися більше про нові гібриди кукурудзи, техніку, засоби захисту рослин та нові моделі автомобілів для фермерів. Головною метою організаторів заходу було запропонувати технологію, що дає максимальну рентабельність з гектара, підібрати до неї правильну техніку і агрегати, які забезпечують найбільшу вигоду у посушливому  південному регіоні України.

Нова реальність — виведення нового гібрида за 7 років

У вступному слові керівник компанії «Маїс» Віктор Борисов зазначив, що у господарствах компанії самостійно вирощують насіння гібридів кукурудзи, бо тільки так можна на 100% гарантувати справжність і відповідність продукції стандартам якості. Повний замкнутий цикл виробництва забезпечує контроль якості від селекції до кінцевого споживача. 

Віктор Борисов, керівник компанії «Маїс»

«В Україні ми маємо 20 точок випробування, де гібриди проходять адаптацію до умов. І коли надходить інформація з цих джерел, тоді селекціонер вибирає гібрид для певної зони. Щоб вивести один новий гібрид, селекціонер тестує сотні», — коментує завідувач відділу науково-селекційної роботи Едуард Федоренко

Також експерт додає, що компанія має свої ділянки у Чилі й Індії — так звані зимові розсадники. Тож протягом року селекціонери отримують два врожаї, що суттєво допомагає скоротити час на вивчення та адаптацію гібридів кукурудзи з покращеними характеристиками.

«У чому перевага такого рішення? Бо для виведення нового гібрида потрібно 14 років, а із зимовою вегетацією ми отримуємо новий гібрид удвічі швидше — протягом лише семи років», — розповідає Едуард Федоренко.

Едуард Федоренко, завідувач відділу науково-селекційної роботи компанії «Маїс» (перший зліва)

Керівник Криворізького регіонального структурного підрозділу «Бізон-Тех» Володимир Кокоть рекомендує агровиробникам підходити до вибору насіннєвого матеріалу виважено, не економити на ньому і купувати в офіційних виробників і дистриб’юторів, які зможуть підтвердити походження насіння та гарантувати його якість. Досвідчений фахівець каже, що зекономивши 100-200 грн, можна отримати збитки на десятки тисяч гривень. 

«Не потрібно заглядатися на «золоту рибку», тому що вона дуже часто виявляється котом у мішку. І потім ні урожаю, ні прибутків, нічого немає. Потрібно працювати з надійними та перевіреними партнерами, які добре себе зарекомендували, які не підведуть і можуть надати супровід. Наша компанія пропонує різні варіанти співпраці. Окрім насіння, засобів захисту рослин, добрив, мікродобрив, а з недавнього часу і техніки, ми пропонуємо повноцінний супровід клієнта та допоміжні інноваційні сервіси, тобто все для вдалого врожаю», — говорить представник компанії.

Компактний трактор із великою вигодою — Massey Ferguson 7722 S

Три трактори, навантажувач, дискова борона і розкидач мінеральних добрив — саме цю техніку під час Дня поля «Маїс» на своїй локації презентували аграріям спеціалісти компанії «Бізон-Тех». Як пояснив заступник керівника Дніпропетровського регіонального підрозділу з продажу с/г техніки «Бізон-Тех» Олексій Бурий, гості заходу могли на власні очі побачити та протестувати телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH 7038, частково лінійку тракторів Massey Ferguson — машини Massey Ferguson 6713, Massey Ferguson 7722 S і Massey Ferguson 8737, а також розкидач добрив Amazone ZA-M 1001 Special та дискову борону Amazone Catros 8003-2TX.

Читати за темою: Навчатись правильно, або як студенти ПДАА Massey Ferguson тестували

«Новий трактор Massey Ferguson 7722 S — один із кращих у своєму класі щодо економії пального. У порівнянні з попередніми моделями він пройшов так званий рестайлинг: були внесені зміни у комплектації кабіни, трансмісії і двигуна. Тож таким чином виробникам вдалося досягти зменшення витрати дизельного пального. Однак майбутнім власникам завжди треба пам’ятати: норми витрат щоразу залежатимуть від характеристик ґрунтів і типу робіт, для яких використовуватимуть трактор», — розповідає Олексій Бурий.

Характеристики Massey Ferguson 7722 S 

Двигун  6-циліндровий AGCO Power об’ємом 7,4 л з електронним управлінням, має трансмісію Dyna-VT і по 24 передачі переднього та заднього ходу.
Потужність Мінімальна потужність цього трактора складає 200 к.с., максимальна — 220 к.с. 
Вал відбору потужності 1000 (Е) об./хв
Максимальний крутний момент При 1500 об./хв становить 975 Нм.
Паливний бак 470 л дизельного палива
Продуктивність гідронасоса 110 л/хв.

«Відвідувачі нашого демонстраційного майданчика питають не тільки про технічні характеристики сільгосптехніки, яку ми їм показуємо і пропонуємо. Більшість із них, у першу чергу, цікавляться, із яким навісним обладнанням можна агрегатувати представлені трактори та які витрати пального вони мають. І, звичайно, хочуть дізнатися про цінову політику щодо представленої техніки. Насправді наші менеджери завжди можуть підібрати найбільш вигідні для клієнтів програми співпраці, як кажуть, на будь-який смак», — додає Олексій Бурий.

Також експерт зазначив: для того, щоб розрахувати витрату пального, треба обов’язково враховувати навісне обладнання. Адже що більшу вагу матимуть борони, плуги абощо, то більше пального витрачатиме трактор.

Олексій Бурий, заступник керівника Дніпропетровського регіонального підрозділу з продажу с/г техніки «Бізон-Тех»

«Для прикладу, Massey Ferguson 7722S можна легко агрегатувати 5-корпусним плугом із загальною шириною захвату 2,25 м. При цьому глибина обробки під час роботи у середньому становить 30 см, а рух з робочою швидкістю — 9,5 км/год. Як результат, витрати пального під час обробки сягнуть лише 18 л/га. Це дуже непогано», — зазначає Олексій Бурий. 

Читати за темою: Полтавщина під покриттям Бізон-Тех. Відкриття сервісного центру

За словами керівника Криворізького регіонально-структурного підрозділу «Бізон-Тех» Володимира Кокотя, трактори Massey Ferguson MF 7700 ідеально підходять для малих і середніх фермерів. Завдяки стильному дизайну, ефективним трансмісіям, новітнім технологіям, високому рівню комфорту та низьким експлуатаційним витратам ці трактори  покликані зробити фермерський бізнес більш прибутковим.

Трактор Massey Ferguson 772 в агретуванні з 5-корпусним плугом

Гість заходу Володимир Павленко з «Дніпропетровської агропромислової компанії» каже, що дуже б хотілося поповнити технічний парк господарства із зембанком 1,5 тис. га такими машинами як Massey Ferguson.

«Одразу видно: ці трактори є на порядок комфортнішими, ніж більшість вітчизняної техніки. Ми хоч і підтримуємо українського виробника, але було б непогано працювати в таких «іномарках». Також вони мають досить заманливі технічні характеристики. А, зі слів менеджерів «Бізон-Тех», представлена техніка зручна й порівняно економна в обслуговуванні», — каже аграрій.


А от співзасновник фермерського господарства «Бородавки» Володимир Головченко розповів, що уже цієї осені планує укласти контракт із компанією «Бізон-Тех» щодо купівлі трактора Massey Ferguson 6713.

«До нас уже приїжджав менеджер, детально розповідав про техніку, яку постачає «Бізон-Тех»… Але побачити трактор на картинці — це одне, а отак наживо — зовсім інше. Тепер, коли я побачив, посидів у ньому, роздивився, то точно впевнився, що хочу собі такого «помічника» в полях», — каже фермер.

Володимир Головченко, співзасновник фермерського господарства «Бородавки»

Володимир Кокоть додає, що Massey Ferguson 6713 також є дуже популярним серед українських фермерів. Усі елементи ходової частини цього трактора розроблені з прицілом на економію і міцність. 

«Ми проводили заміри при оранці — цей трактор економніший, ніж МТЗ. При тому, що агрегатувався тим же обладнанням. Але ж наскільки комфортніше у ньому працювати? І після роботи на 200 га на цьому тракторі фермер безумовно почуватиме себе набагато краще», — додає експерт.

 Володимир Кокоть, керівник Криворізького регіонального структурного підрозділу «Бізон-Тех»

Супровід від А до Я

Насправді для тих, хто досі вагається у купівлі тракторів Massey Ferguson, компанія «Бізон-Тех» пропонує виїзні демонстрації. Як розповіла керівник відділу продажів Наталія Жильнікова, за попередньою домовленістю з аграріями спеціалісти можуть привозити техніку, агрегатувати її з потрібним фермеру обладнанням та проводити тестові роботи безпосередньо на полях господарств. 

«Наше головне завдання сьогодні — показати техніку, яку варто обрати нашим фермерам не на фотографії, а у роботі. Тому весь модельний ряд Massey Ferguson зараз тут, починаючи з тракторів на 130 кінських сил і до 340. Водночас ми можемо продемонструвати у роботі всю техніку бренду Amazone. Аграрії можуть самостійно, на своїх полях переконатися наскільки якісно виконуються всі заявлені роботи»,  — говорить керівник відділу продажів.

Також на заході була присутня машина сервісної служби «Бізон-Тех» для демонстрації  рівня сервісного обладнання.

Наталія Жильнікова, керівник відділу продажів компанії «Бізон-Тех»

«Сервісні інженери компанії проходять спеціальне навчання на заводах виробників техніки разом зі спеціальними тренерами. Тому ми гарантуємо професіоналізм. І що важливо клієнтам — уся техніка та обладнання для ремонту є в наявності та готова приїхати до фермерів у будь-який час», — говорить Наталія Жильнікова.

Читати за темою: Калін Цуркан: В інтенсивній технології виробництва від добрив залежить майже 50% урожаю

Керівник відділу продажів наголосила: компанія «Бізон-Тех» обов’язково проводить навчання для інженерів, механізаторів у агрофірмах. 

«Техніка Massey Ferguson і  Amazone — інноваційна, тому вона потребує професійних операторів  але відчувається брак механізаторів у господарствах. Тому ми обов’язково проводимо навчання для наших клієнтів при продажі будь-якої одиниці.  Ми детально розповідаємо про всі нюанси, котрі повинен знати оператор. Наші менеджери показують техніку у роботі, всі налаштування теж проводимо разом. Навчання дозволяє механізаторам досягти всіх необхідних показників для продуктивної роботи і не відчувати страх перед новою технікою», — додає Наталія Жильнікова.


Також експерт додала, що для клієнтів і партнерів завжди можна запропонувати різні схеми фінансування для придбання техніки. Пропозиція створюється під будь-яке побажання — термін фінансування, сума першого внеску. 

«У нас є спеціальні партнерські програми зі зниженими процентними ставками. Вони дозволяють купувати аграріям техніку не переплачуючи за фінансування», — розповідає Наталія Жильнікова.

Працівники компанії «Бізон-Тех»

Незважаючи на те, що нинішній сезон 2019 року для «Бізон-Тех» у ролі дистриб’ютора сільгосптехніки перший, однак компанія має великі амбіції в цьому напрямку. За словами менеджера з продажів Олександра Жмута, компанія «Бізон-Тех» планує протягом найближчих двох років збільшити свою присутність у південному регіоні в ролі дистриб’ютора насіння, добрив, ЗЗР та техніки в декілька разів.

© Єлизавета Кудиненко, Kurkul.com, 2019 р.

Виконано за допомогою Disqus
Реклама
Матеріали за темою