АгроВалентинки для справжніх куркулів

АгроВалентинки для справжніх куркулів

14 лютого 2019 517 0

АгроКохання — це… разом чекати росту цін на кукурудзу! Ті, хто присвятив себе сільському господарству, добре знають: їхнє життя завжди сповнене особливих моментів.

І коли раптом ваш тракторист забу… захворів і не виходить у поле, дистриб’ютор не везе добрива чи лабораторія раптом виявила «нєєствєствєнний запах цитрусових» у вашому зерні, то плече підтримки завжди підставить ваша кохана людина.

Тож сьогодні — у День всіх закоханих  — привітайте її по-особливому: надішліть оригінальну аграрну валентинку від Kurkul.com.

Пам’ятайте: протилежності притягуються, а їхні союзи набагато міцніші ніж інші… І хай дехто іноді буває диким гусем чи шаленою кішкою, все одно згадайте, чому ви досі разом ❤

Цілуватися не тільки приємно, але і безперечно корисно для організму. Робіть це частіше!

Знаєте, у кохання теж треба інвестувати. Кращими інвестиціями може бути нова шуба чи сівалка, букет квітів чи словничок синонімів для спілкування з механізаторами ;)

«Кохаю тебе в стократ сильніше, ніж цукристість буряків на моєму полі», — скажіть це своїй коханій людині зранку і вона розтане у ваших обіймах як цукор у чаї...

Терпінню ваших коханих можна позаздрити. Хто ще може так терпеливо чекати агронома чи механізатора в посівну як не його/її половинка?!

Але справжнє куркульське кохання не погасить жоден дощик чи навіть злива!

Коли розмір має значення. Закохані куркулі завжди все мірятимуть по-своєму!

Завжди говоріть про свої почуття. Ну хто ще зрозуміє, як поле скучає за дощем, коли в сезон випадає лише 150-300 мм продуктивної вологи?

Дарма всміхаєтеся. Кабанчик при бігу розвиває швидкість до 40 км/год. Так що будьте обережні, біжучи назустріч в обійми своїй половинці!

І хоч любов до комбайна можна буквально виміряти визначеною сумою грошей, то назвати ціну кохання істинного куркуля неможливо! Воно безцінне, чи не так?

Головне, щоб на заваді вашого кохання не стали ... роги!

Бути фермером — круто. Можете подивитися, як аграрії всього світу доводять це. Наприклад, німецькі фермери влаштовують флешмоби, а австралійські взагалі показують не лише свою відкриту душу, а й тіло. 

Ми ж, редакція головного сайту для фермерів Kurkul.com, багато пишемо про вітчизняних аграріїв, яким теж є що показати світу! Читайте!

Виконано за допомогою Disqus