Віртуальна реальність — як працює онлайн агровиставка

Віртуальна реальність — як працює онлайн агровиставка

4 грудня 2020 628 0

Переклад з англійської

Виставки EuroTier та EnergyDecentral, що відбуваються у Німеччині, вперше пройдуть тільки в онлайн-форматі. Як це буде виглядати, як взяти участь у виставці та дізнатись більше про кожен стенд? Kurkul.com публікує рекомендації для учасників і відвідувачів.

Виставка EuroTier у 2002 році стала першою виставкою DLG з власним веб-сайтом: www.eurotier.de. У 2021 році разом з експозицією EnergyDecentral вона стане першою виставкою DLG, яка за допомогою інтерактивної інтернет-присутності максимально компенсує реальне відвідування та живі зустрічі з експонентами і відвідувачами за рахунок можливостей цифрової платформи. Інтерфейс платформи виконаний німецькою та англійською мовами, спілкування з експонентами і користувачами можливе всіма мовами світу. Якщо у користувачів виникають труднощі з розумінням англо- або німецькомовного інтерфейсу, то можна використовувати функцію автоматичного перекладу, інтегровану в більшість браузерів, зокрема Chrome, Edge, Firefox.

У чому основна відмінність від колишньої версії виставки? 

Цифрова інтерактивна платформа для EuroTier і EnergyDecentral, у порівнянні з існуючою досі базою даних, відрізняється живим спілкуванням.

Спочатку користувач створює свій профіль, як у соцмережах, і отримує таким чином цифрову ідентичність. Після реєстрації учасник цифрової платформи може контактувати з експонентами й іншими користувачами: обмінюватися цифровими «візитками», розширювати мережу знайомств, вести відеорозмови з представниками експонентів або ж іншими відвідувачами, зберігати і систематизувати інформацію про цікавих експонентів та їх продукти, а також заходити у розділ «Моя виставка» або ж разом зі своїми колегами і партнерами синхронно переглядати на екрані комп'ютерів пропозиції експонентів та обговорювати їх у форматі відеодзвінка.

За кожним експонентом закріплена рубрика «Співробітники компанії» з фото, контактами співробітників і зазначенням мови спілкування. Таким чином відвідувач може звернутися до тих співробітників, з якими він може говорити своєю рідною мовою. 

Також є можливість зайти у відео-конференцзал, так званий «showroom», щоб вступити в відеоконтакт із співробітниками компанії. Якщо користувач хоче, щоб до нього звернулися пізніше, наприклад, у чаті, він може натиснути на кнопку «Цікаво» або відправити заявку на переговори з експонентом. Пропозиції та продукцію експонентів можна швидко знайти через повнотекстовий пошук, покращена індексація з вільно заданими ключовими словами підвищує ефективність пошуку.

Поряд зі спілкуванням з іншими користувачами й ознайомленням з інформаційними пропозиціями експонентів кожен користувач цифрової платформи може безкоштовно взяти участь у численних ділових заходах виставки, задати питання спікерам і поспілкуватися з ними безпосередньо. Ділові заходи будуть проводитися насамперед англійською та німецькою мовами, окремі конференції та круглі столи пройдуть також іншими мовами, в тому числі російською.

Панель інструментів

Якщо провести курсором з лівого боку екрана, відкривається рядок пошуку, що дозволяє перейти до розділів «Експоненти», «Ділова програма», «Тематичні форуми», «Нетворкінг» і «Моя виставка». У середній частині екрана виводиться список обраних користувачем експонентів і заходів у прямому ефірі, а також спікерів тематичних форумів.

Угорі правого стовпчика розташовані персональні функціональні розділи: перелік осіб у мережі (з експортованою контактною інформацією), актуальні чати, персональний календар (також експортується, наприклад, в Outlook). Тут відображаються всі вхідні запити, список дзвінків і найближча призначена зустріч. У налаштуваннях профілю можна індивідуально конфігурувати функції роботи у мережі. Ті, хто не готовий особисто спілкуватися, можуть відключити відповідні функції. 

Якщо вибрати в лівому меню або посередині екрану режим «Моя виставка», з'являється огляд для оптимального планування відвідування виставки: яких експонентів планується відвідати, які доповіді обов'язково хотілося б почути і які зустрічі заплановані на найближчий час.

Не «симулятор сільськогосподарської виставки», а контактна й інформаційна платформа

Платформа EuroTier digital свідомо відмовилася від віртуального відтворення виставкових стендів і павільйонів, оскільки вони можуть добре служити в якості презентаційного і комунікаційного майданчика тільки у реальному часі. Користувач або відвідувач фокусується на тому, що він шукає, і використовує при цьому як критерії пошуку назву компанії, вид продукції, теми ділової програми, імена спікерів і відвідувачів.

У віртуальних стендах на цифровій платформі немає потреби, адже вони ефективні для спілкування тільки у реальному просторі.

Будь-який користувач, незалежно від наявності досвіду спілкування в соцмережах, легко освоїть функції інтуїтивного інтерфейсу цифрової платформи EuroTier digital.

Рекомендації щодо технічної підготовки

Невелику перешкоду при вході на цифрову платформу доведеться подолати деяким користувачам корпоративної мережі інтернет: можливо, необхідно буде вимагати від системного адміністратора дозвіл на користування мікрофоном і камерою при завантаженні сайту https://eurotier.digital.dlg.org. На стартовій сторінці EuroTier/Energy Decentral Digital є кнопка, що стартує діагностику комп'ютера з метою перевірки можливості використання аудіо- і відеофункцій. Якщо у вас є права адміністратора на комп'ютері, ви, спираючись на рекомендації діагностики, без проблем можете підготувати свій комп'ютер до відвідування EuroTier digital.

Джерело — eurotier.com

© Kurkul.com, 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus