Родина Маловіків: виважена революція та секрети успіху в агробізнесі

12 листопада 2019 74 0

Сергій Маловік із села Новов'язівське, що на Дніпропетровщині, присвятив своє життя роботі в сільському господарстві. Уже з десяток років він керує сільгосппідприємством «Лан», а тепер ще й став героєм проекту Kurkul.com та банку #ПУМБ «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».

Ще зі шкільних років сини Микола та Сергій допомагали батьку у роботі в полях. Життя покрутило по-різному, але зрештою всі втрьох стали у керма «Лану». І зараз сини мріють зробити з господарства безвідмовний механізм з усіма останніми технологіями. А батько тільки й радий такій підмозі.

Вирощують більшість традиційних сільгоспкультур, але є серед них є і сорго, наприклад. Утримують  молочну ферму та займаються свинарством, а також мають млин і олійний цех. А для екскурсій створили екзотичну ферму, де окрім гусей та курей утримують страусів та різних диких тварин.

Оновити парк техніки? Впровадити диференційоване внесення добрив і засобів захисту? Чи взагалі інвестувати в зрошення більше 70 млн грн за рік? Такі нововведення для господарства — абсолютна норма.  

Детальніше про те, з якою філософією працює цей родинний «тріумвірат» дивіться у нашому відео. Та підписуйтесь на наш YouTube-канал http://bit.ly/338ocW5

Читати по темі: Родинна справа Маловіків: коли об’єдналися досвід старших і завзяття молодих

Виконано за допомогою Disqus