Брати Горобці – шукаємо вдалі комбінації сівозмін

40
0

Українські аграрії давно звикли працювати згідно стратегії №1: зібрав восени — продав навесні. Але у СФГ «АСТРА.», що на Полтавщині, руйнують давні підходи до ведення аграрного бізнесу, бо впевнені: щоб досягти успіху, вітчизняні фермери мають оптимізувати виробництво сільгосппродукції, логістику та збут. А також обов’язково вчитися аналізувати ринки, або використовувати консультаційні послуги якісних аналітичних агенцій.

Аграрний бізнес тут веде родина Горобців: батько Іван та двоє синів – Роман і Андрій. Сучасний погляд на сільське господарство з приходом братів у СФГ «АСТРА.» дали новий поштовх розвитку господарства.

Наразі для «цариці полів» - кукурудзи, тут виділяють близько 50% площ. І хоч називають цю культуру найбільш затратною (1 га = 18 тис. грн), тим не менш, кажуть, що кукурудза стабільно дає найбільший прибуток.

Вже кілька років поспіль близько 40% у загальній системі живлення культур у СФГ «АСТРА.» складають добрива Yara, що дозволило отримати приріст урожайності від 200 кг на гектарі.

Читати за темою: Брати Горобці про інноваційний та високоприбутковий агробізнес.

Выполнено с помощью Disqus
 

Блоги

Історії успіху

Відео