Степан Зулинський: Більше ризикнеш — більше отримаєш (ВІДЕО)

29 листопада 2018 202 0

«Хвала рукам, що пахнуть хлібом» — спільний проект сайту Kurkul.com та банку ПУМБ, що показує історії українських фермерів, які присвятили своє життя роботі на землі.

Уявіть господарство, яке обробляє 1 367 га, але має в ангарах лише невеликий трактор МТЗ, навантажувач Manitou та ще кілька господарських агрегатів. А ще працює без штатних агрономів, однак має відмінні врожаї соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці, сої та ячменю.

Здавалося б, фантастика? Насправді це реально.

Виконавчий директор агрофірми «Діброва і К» Степан Зулинський на досвіді свого господарства показує, що український фермер може без перешкод виходити на новий рівень розвитку. Йому не потрібен власний потужний парк техніки чи «армія» агрономів. Степан Олегович спокійно доручає майже кожен етап агровиробництва стороннім фахівцям.

Дивіться:  ТОП-5 цікавих фактів про Степана Зулинського (інфографіка)

«Насправді кожна людина ледь не щодня зіштовхується з аутсорсом. Наприклад, водії автомобілів за кермом їздять самі, але ремонт коліс довіряють переважно спеціалістам-шиномонтажникам. І потім покладаються на їхній професіоналізм, не думаючи, чи прикрутив працівник СТО всі гайки і болти. То чого ж не можна працювати за цією схемою в агробізнесі?», — переконаний фермер.

Читайте:  Степан Зулинський: Більше ризикнеш — більше отримаєш 

Виконано за допомогою Disqus