Родина Щедрінових: як фермери щодня кидають виклик природі

79
0

Фермери Андрій, Тетяна та Нікіта із Херсонщини — герої нового випуску спільного проекту банку ПУМБ та Kurkul.com «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».

Колись його улюбленим «полем» був футбольний стадіон, а зараз він із задоволенням їде працювати на поле власним трактором. Свого часу Андрій Щедрінов мріяв про кар’єру професійного футболіста і виступав за юнацьку команду ФК «Металіст» (Харків). Тепер він разом зі своєю дружиною Тетяною та сином Нікітою — професійні фермери.

Але щодня їм доводиться кидати виклик природі і докладати титанічних зусиль, щоб виростити тут свій урожай. За 200 м від полів їхнього фермерського господарства «Теллус-Юг» простягається справжня пустеля — Олешківські піски, за рік на полях опиняється лише до 160 мм опадів, улітку температура повітря сягає за +40°C, ґрунту  — за +70-80°C, а пилові бурі вимітають із нього все живе. 

Попри все це Щедрінови стійко переживають усі негаразди і допомагає їм у цьому… родина.

 «Я вже кілька разів був готовий покинути все, продати бізнес і зайнятися чимось іншим. Але без моєї дружини я б давно здався. Тепер своє плече підтримки підставляє син», — зізнається Андрій Щедрінов.

Откровення родини Щедрінових читайте на Kurkul.com: Родина Щедрінових: як фермери щодня кидають виклик природі — Хвала рукам, що пахнуть хлібом

Та підписуйтесь на наш YouTube-канал

Выполнено с помощью Disqus
 

Спецпроект

Відео

Новини