Пролітаючи на вертольоті над фермами

254
0
Одна з ферм України з висоти пташиного польоту
Одна з ферм України з висоти пташиного польоту

Так сталося, що мені раптом довелось летіти на вертольоті через всю Україну — до Чернівців і назад до Києва. І сталося це якраз в ті дні, коли я багато думав над власною молочною фермою.

Рішення бути власній молочній фермі ніби й прийняте, та приводів для вагання було ще достатньо.

За той політ я побачив з висоти більше десятка ферм. Акуратних і не дуже, молочних і не тільки.

На кожну ферму я дивився з точки зору розміщення об'єктів на площадці — як стоять корівники, де має бути прибудований доїльний зал, де стоїть кормоцех, і як це все ув'язати щоб було компактно і ефективно.

Філософський такий день видався. Під кінець того дня я був певен — моя ферма буде найакуратнішою, найкомпактнішою та найефективнішою у світі! Тільки трошки пізніше я зрозумів що так само ж думали і всі ті фермери що побудували не найакуратніші ферми у світі :)

Але та мудрість прийде до мене лише з часом. А день польоту на вертольоті над фермами так і запам'ятається мені як день філософських розглядань чужих ферм.

А красивий все-таки наш Київ на заході сонця! :)

Думка редакції Kurkul.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не несе відповідальності за достовірність і тлумачення наведеної інформації і виконує роль виключно носія.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми