Сільський Ревізор здійснив другу перевірку

30 березня 2016 158 0
Команда Сільського ревізора провела ревізію в селі Лотківка!
kurkul.comКоманда Сільського ревізора провела ревізію в селі Лотківка!

Команда Сільського Ревізора в рамках своєї другої перевірки відвідала село Лотівка, що на Хмельниччині. Тут функціонують два виробничі підприємства – насіннєвий завод та молочна ферма. З 156 чоловік працездатного населення села, 101 людина працює на цих підприємствах.

Метою ревізії була перевірка та порівняння, як піклуються про село аграрії, що в ньому господарюють, та держава.

«Команда Сільського Ревізора видоїла одну корову, випила п'ять літрів молока, поїздила на шкільному автобусі, на двох конях, на скейті, пограла в футбол і настільний теніс, відвідала з десяток дворів, розповіла про себе більш ніж сто разів, пожила на молочній фермі, зазирнула в кожну шпарину на насіннєвому заводі, почитала старовинну історію села, покуштувала першого в сезоні березового соку та привезла з собою декілька бутлів води з животворного джерела», — розповідають про свої пригоди журналісти «Сільського Ревізора».

Після відвідання школи, до якої ходять сільські діти, у команди зародилися думки, чи не перебратися жити до Лотівки. Чому вони так вирішили? Дізнавайтеся в новому випуску Сільського Ревізора.

Читайте повний текст та підписуйтеся на сторінку проекту у Facebook, щоб завжди бути у курсі пригод Сільського ревізора!

Докладніше про те, як підтримують «соціалку» фермери можна буде прочитати на Kurkul.com, холдинги — на Latifundist.com, як селу допомагає держава та чим займається місцева влада — на AgroPolit.com. Що про все це думають самі селяни можна прочитати у газеті «Рідне село». До речі, ви можете оформити підписку на газету для вашого села, в ній ми також будемо писати про кожну ревізію.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 4°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

79%