Bühler показала можливості SORTEX A на Агрітехніка 2017

21 листопада 2017 101 0
Очисна машина «SORTEX A» від компанії Bühler.
Kurkul.comОчисна машина «SORTEX A» від компанії Bühler.

Agritechnica 2017 — це величезна концентрація сучасної техніки. Окрім комбайнів і тракторів, з-поміж усього іншого, аграрії мали можливість оцінити і підібрати для себе елеваторне обладнання — очисні машині «SORTEX A» від компанії Bühler.

«Це наша класична очисна машина. Вона розроблена для фермерських господарств, сортує зерно за кольором (якщо це зернові культури), і розміром. Це дуже ходова машина, яка себе добре зарекомендувала в Україні», — говорить директор департаменту «Зернова логістика» компанії Bühler Олександр Очеретний.

Ці машини застосовують переважно на борошномельних підприємствах. За словами представника компанії, на сьогодні в Україні близько 50 таких машин.

«SORTEX A» бувають різної модифікації, від 1 до 6 рядів. Зараз горіхи з України дуже добре пішли на експорт. Так ось, наша техніка сортує за кольором і розміром по різних каналах ядро горіха (біле, чорне)», — розповідає Олександр Очеретний.

Про нову систему замовлення запчастин та сервісне обсуговування розповів співробітник підрозділу продажів систем автоматизації компанії Bühler Райнер Кершбаум.

«На сьогоднішній день сервісне обслуговування клієнтів Bühler істотно спростилося. Всі запчастини і необхідне обладнання постійні та нові клієнти компанії можуть замовляти в режимі онлайн. Кожну деталь можна роздивитись у 3D, що дозволяє значно пришвидшити процес замовлення та зменшити вірогідність помилки», — повідомив Райнер Кершбаум.

Виконано за допомогою Disqus