Bühler представив сортувальник для невеликих фермерських господарств

23 лютого 2018 193 0
Bühler представив сортувальник для невеликих фермерських господарств
Kurkul.comBühler представив сортувальник для невеликих фермерських господарств

На виставці Агро Весна 2018 швейцарский концерн Bühler представив невеликий оптичний одноканальний сортувальник WB1. Таке обладнання може задовольнити потреби не тільки великих виробників, а й дрібних фермерських господарств. Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com розповів спеціаліст компанії «Бюлер».

За словами представника компанії, агрегат може похизуватися дуже привабливою ціною, що неодмінно зацікавить невеликі фермерські господарства.

«Цей сортувальник чудово підходить для сегментів ринку, де замовник не може собі дозволити великі капіталовкладення. Його приваблива ціна зумовлена виробництвом у Китаї, та, попри це, базова комплектація та програмне забезпечення вироблені в Англії», — повідомив представник компанії.

Сортувальник WB1 характеризується стабільною роботою, легкістю в керуванні та надійністю програмного забезпечення, яке, в свою чергу, забезпечує ефективність сортування. Цей агрегат можна використовувати практично для всіх культур. Адже це обладнання може відсортувати все, що відрізняється по кольору, чи навіть відтінку.

Спеціаліст компанії «Бюлер» додав, що в моделі сортувальника WB1 відсутня інфрачервона камера, тому такі складні продукти, як грецький горіх, ця машина не опрацює. А от для зернових вона цілком підійде.

Виконано за допомогою Disqus