Вихід молока на ринок ЄС гальмується — думка

1 вересня 2015 53 0
Вихід молока на ринок ЄС гальмується — думка
Кurkul.comВихід молока на ринок ЄС гальмується — думка

Група компаній Milkiland заявляє про недостатню роботу Міністерства аграрної політики і продовольства України щодо відкриття доступу на європейський ринок для українських виробників молочної продукції.

Про це в інтерв'ю програмі «Перша Шпальта» повідомив головний виконавчий директор групи Анатолій Юркевич, повідомляють «Українські новини».

«Європейці підтвердили те, що у них немає претензій. Залишилося питання одне — винести це на Єврокомісію, а Єврокомісія — на Європарламент, щоб проголосувати. Ми дуже сподіваємося, що цей процес буде стимулюватися Міністерством аграрної політики, щоб прискорити його, тому що поки він йде мляво. Якщо це прискорити, то, дасть Бог, ми зможемо до кінця року вийти на ринок Європейського Союзу і зробити перші поставки», — сказав він.

За його словами, незважаючи на те, що європейський ринок достатньо конкурентний, на ньому можна знайти нішу і продавати свій продукт. Перспективними ринками на сьогодні є ті, де зростає населення — Близький Схід, Єгипет, Ірак, Іран, країни Південно-Східної Азії.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... - 1°

Вітер

3.4м/с

Опади

4.8мм

Вологість

97%