Мінагрополітики: нових санітарних обмежень на прийом молока в населення з 1 січня 2018 р. не вводилося

13 січня 2018 125 0
Молоко
pixabay.comМолоко

Жодних нових санітарних обмежень на прийом молока в населення з 1 січня 2018 р. не вводилося. Крім того,  до дії нових норм ДСТУ, які заплановані на 1 липня 2018 р., у Міністерства є досить суттєві претензії, оскільки за багатьма параметрами стандарт не відповідає європейським нормам. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Ми не робимо різниці при контролі якості молока в індивідуальних та колективних господарств. Мова йде лише про контроль якості, котрий існує й зараз і є узгоджений із європейськими нормами якості вже два роки. Сьогодні понад 90 % вітчизняного молока, що виробляється селянськими господарствами, відповідає нормам харчової продукції, це говорить про відсутність проблем у даній сфері», — повідомив перший заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк.

На його думку, держава має приймати дуже зважені рішення в умовах, коли 80 % молока збирається в господарствах населення та коли від функціонування ринку сирого молока залежить добробут сотень тисяч селян.

«Мінагрополітики завжди буде відстоювати інтереси дрібних селянських господарств», — додав посадовець.

Виконано за допомогою Disqus