Цеппелін Україна провели в Кропивницькому Valtra& Fendt Open Day

7 березня 2018 149 0
Трактор Valtra T-серії на презентації у Кропивницькому
Kurkul.comТрактор Valtra T-серії на презентації у Кропивницькому

Корпорація AGCO спільно з «Цеппелін Україна» представили трактори Valtra T-серії та лінійку тракторів Fendt в Кропивницькому. Презентація відбулася у рамках Дня відкритих дверей Valtra& Fendt Open Day (Кропивницький) 2018. На відкритому дні презентували трактори Valtra T-series, а також лінійку техніки Fendt, зокрема Fendt 720 Vario, 900 Vario, флагман 1050 Vario. Traktorist.ua.

Читати по темі:  В Україні вперше представили трактори Valtra T-серії

Крім того, гості могли ознайомитися з фінансовими пропозиціями на купівлю техніки Fendt та виграти брендовані подарунки.

                                                                                                                                          Під час урочистої частини керівник продажів сільськогосподарської техніки «Цеппелін Україна» Андрій Король розповів, чому вирішили об’єднати презентацію тракторів Fendt i Valtra.

«Сьогодні Fendt & Valtra Open Day, ми акцентуємо увагу саме на цих брендах. Родзинкою сьогоднішньої презентації являється Valtra, якщо Fendt є лідером європейського ринку, то Valtra є лідером скандинавського ринку», — наголосив керівник продажів сільськогосподарської техніки «Цеппелін Україна» Андрій Король.

                                                                                                                                                                                                                                                                                     Директор з маркетингу AGCO у Східній Європі Антон Костирко прокоментував повернення фінського бренду в Україну.

«Чому саме Valtra? Тому що, завдяки саме цим моделям тракторів, ассортимент наших дистрибьюторів зможе в найкращій мірі відповідати потребам наших аграріїв, маючи можливість задовольнити їх потреби у тракторах будь-якої потужності. Ми представляємо нову лінійку тракторів, так Valtra не вперше з'являється на ринку с/г техніки України, але сьогодні ми презентуемо сучасні трактори Valtra 4-го покоління, що є актуальні для всього світу», — наголосив директор з маркетингу AGCO у Східній Європі Антон Костирко.

Далі продакт спеціаліст Fendt & Valtra Сергій Лукінець розповів про історію бренду.

«Завод Valtra розташований у Фінляндії, там збирають 6000 одиниць тракторів в рік. Крім того, є завод в Бразилії, а річний обіг компанії близько $ 1 млрд. В 2004 році корпорація AGCO придбала завод і почали випускати 4-те покоління тракторів. Зараз їх можна побачити тут», — розказав продакт спеціаліст Fendt & Valtra Сергій Лукінець.

Аграрії вже планують поповнювати техпарк тракторами Valtra.

«Здебільшого користуємось в тракторами Fendt, вони дуже економні, у нас їх більше 15. Кожен рік купуємо два-три нові машини. Трактори Valtra —  це завтрашній день, адже вони дуже економні і за такою технікою майбутнє», — розповів  керівник сільськогосподарського товариства ім. Фрунзе Володимир Рибінський. 

Нагадаємо, що заходи Valtra & Fendt Open day заплановані у 5 містах України. Детальніше про події можна дізнатися за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus