Фермери Кіровоградщини прорвалися на склади Імперії-Агро

3 квітня 2018 3537 0
Фермери Кіровоградщини прорвалися на склади Імперії-Агро

Фермери з Кіровоградщини, що постраждали під час конфлікту Імперії-Агро і ТАСКОМБАНКу, ініціювали зустріч із представниками обох компаній. У результаті представники 20 господарств побували на складах Імперії-Агро. Про це Kurkul.com повідомляє керівник аграрної самооборони Кіровоградського району, фермер Віталій Береговий.

Аграріїв провели в склади, показали, що вони повні, але знімати чи фотографувати заборонили. Завтра зустріч збираються повторити, зібравши більшу кількість людей.

Фермери налаштовані блокувати склади Імперії-Агро, щоб банк не вивіз товар. Також люди хочуть дізнатися реальні цифри боргу Імперії-Агро перед ТАСКОМБАНКом.

«До менеджерів претензій немає. Вони просто є заручниками ситуації і допомагають фермерам, опрацьовують ціни, шукають товар у інших компаній. Менеджери не хочуть псувати свою репутацію і в цьому їх можна зрозуміти. Тут справа в амбіціях власника і менеджменту компанії», — зазначає Віталій Береговий.

Окрім цього Kurkul.com стало відомо, що представник фермерського господарства «Надія» Олег Костина розповів, що завтра планує зустріч із адвокатами і юристами.

«У заручниках у Імперії-Агро залишився наш річний запас гербіцидів на суму 140 тис. грн. До менеджера Імперії-Агро претензій не маю. Він зробив усе від нього залежне і надав документи нашої проплати, які завтра я передам адвокату», — зазначає Олег Костина.

Нагадаємо, між «Імперія-Агро» і ТАСКОМБАНК розгорівся багатомільйонний конфлікт.

Kurkul.com просить фермерів, що постраждали заповнити анкету та вказати імовірний розмір фінансових втрат. Це дозволить конкретно уявляти картину та оцінити збитки.

Також просимо постачальників продукції, яку аграрії законтрактували з Імперією-Агро (хімія, насіння, добрива), допомогти фермерам у цій кризовій ситуації. І за можливості надати контакти представників ваших компаній, з якими можуть зв’язатися аграрії. Пишіть на редакційну пошту press@latifundistmedia.com або телефонуйте 0660862145

Виконано за допомогою Disqus