ТАСКОМБАНК продовжить інвентаризацію складу Імперії-Агро — спільна заява

3 квітня 2018 302 0
ТАСКОМБАНК продовжить інвентаризацію складу Імперії-Агро
Kurkul.comТАСКОМБАНК продовжить інвентаризацію складу Імперії-Агро

За результатами робочої зустрічі і переговорів між уповноваженими представниками ТАСКОМБАНКУ та «Імперії-Агро», що відбулась 2 квітня, сторони домовились про поновлення інвентаризації майна на складі «Імперії-Агро» на предмет фактичної наявності товарних запасів — заставного майна банку. Про це Kurkul.com дізнався з власних джерел.

Водночас, дане рішення, на думку експертів, не дає фермерам гарантії щодо отримання оплаченої ними продукції по завершенню інвентаризації.

Згідно з офіційною позицією банку щодо конфлікту, оприлюдненою 1 квітня, предметом застави є насіння соняшнику, насіння кукурудзи, хімічні добрива та інше майно згідно переліку. Крім того, в іпотеку ТАСКОМБАНКу передано сам майновий комплекс-склад, в якому зберігається заставне майно.

Читати по темі: Конфлікт Імперії-Агро і ТАСкомбанку загрожує фермерам зривом посівної (ОНОВЛЕНО)

За словами партнера, адвоката IMG partners Ігора Мельника, який представляє інтереси «Штабу захисту фермерів «Поверни своє!», проблема повернення фермерам оплаченого ними товару полягає в тому, що неможливо ідентифікувати кому належить конкретний мішок добрив чи посівна одиниця соняшнику на складі. Якщо там є в наявності певний обсяг посівного матеріалу чи, наприклад, селітри, він не позначений як заставне майно банку чи майно когось із клієнтів компанії. Тому відпуск товарних запасів фермерам після завершення інвентаризації може відбуватись за залишковим принципом.

Нагадаємо, що 2 квітня постраждалі в ході конфлікту Імперія-Агро та ТАСкомбанк фермери створили «Штаб захисту фермерів «Поверни своє!». Про це Kurkul.com повідомив керівник Штабу Ігор Нікольченко.

Читайте більше за цим посиланням.

Затягування переговорів між компанією «Імперія-Агро» та ТАСкомбанкомпризведе до зриву весняної посівної кампанії та багатомільйонних втрат сільськогосподарських виробників. Можливі збитки 10 господарств, які входять у «Штаб захисту фермерів «Поверни своє!» попередньо складають більше 248 млн грн.

Про це заявили представники «Штабу захисту фермерів «Поверни своє!» після зустрічі з менеджментом банку, а також з його власником Сергієм Тігіпком.

ДЕТАЛІ ПЕРЕГОВОРІВ

Ми вивчаємо ситуацію і будемо інформувати про розвиток подій довкола конфлікту.

У разі, якщо ви володієте інформацією про те, що відбувається або є постраждалою стороною, просимо писати на редакційну пошту press@latifundistmedia.com або телефонувати +380660862145.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 18° ... + 10°

Вітер

1.5м/с

Опади

0мм

Вологість

75%

Матеріали за темою