Фермери приїхали до складів Імперії-Агро за своїм товаром (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

5 квітня 2018 3147 0
Фермери зібралися біля складів Імперія-Агро
Kurkul.comФермери зібралися біля складів Імперія-Агро

У Кропивницькому фермери зібралися біля складів «Імперія-Агро». Аграрії налаштовані забрати свій товар. Про це повідомляють журналісти Kurkul.com з місця подій.

Нагадаємо, вчора під час переговорів сторін конфлікту фермери заявили, що дають «Імперії-Агро» та ТАСКОМБАНКу час до ранку, щоб завершити інвентаризацію на складах. Потім фермери-члени «Аграрної самооборони» у кількості 150-170 чоловік прийдуть, щоб отримати продукцію, за яку заплатили.

8:40 Кількість автомобілів біля складів не збільшилася. На місці також присутні представники юридичної компанії «Легіон», які говорять, що приїхали захищати фермерів і себе від «аферистів «Імперії-Агро» (с).

«Ми приїхали, щоб не дати аферистам вивезти те, що належить банку і  фермерам», — говорять представники «Легіону».

9:00 Представники ГС «Аграрна самооборона» повідомили, що о 9:30 відбудеться зустріч Юрія Оцабрика і Сергія Тігіпка, щоб врегулювати конфлікт. Фермери ж будуть колегіально приймати рішення про подальші дії, але зазначили, що дочекаються, що їм скажуть представники «Імперії-Агро» та ТАСКОМБАНКу.

ДИВИТИСЯ ПРЯМЕ ВКЛЮЧЕННЯ

9:56 На місце прибули правоохоронці. 

10:00 Юрій Оцабрик попросив годину відстрочки на завершення переговорів з Сергієм Тігіпком. Фермери погодилися почекати.

10:05 Аграрії таки вирішили впевнитися, що товар на місці. На склади зайшли кілька фермерів і представник юридичної фірми «Легіон». Журналістів не пустили.  

Поки аграрії чекають результату переговорів Оцабрика і Тігіпка, наші журналісти ведуть пряме включення з місця подій.  

ДИВИТИСЯ ПРЯМЕ ВКЛЮЧЕННЯ

10:23 Фермери, що вийшли зі складів, розповідають, що приміщення «забиті» товаром. Але представники банку хочуть у першу чергу вивезти своє заставне майно і не налаштовані віддавати продукцію аграріям.

10:27 До журналістів підійшов комерційний директор «Імперії-Агро» Сергій Поляков.

«Нині тривають переговори в Києві. Я не знаю як це назвати, рейдерське захоплення чи ні, але триває перешкоджання відвантаженню товару з наших складів. Ми чекаємо результатів переговорів», — зазначив Сергій Поляков.

Читати по темі:  Конфлікт Імперії-Агро і ТАСкомбанку загрожує фермерам зривом посівної. Хроніка подій

11:10 У офісі «Імперії-Агро» фермери і представники банку почули позицію довіреної особи Юрія Оцабрика — Катерини Гнатюк, яка зазначила, що банку є що забрати, окрім товару.

«Прошу зараз діяти цивілізовано, підійти до своїх менеджерів. Я буду зараз біля вас, будемо намагатися ідентифікувати людей, просити правоохоронців допомогти це зробити, а не ігнорувати мої звернення. Я вважаю, що ми можемо починати відвантаження. Але давайте без балагану», — говорить вона.

11:13 Представники Нацполіції говорять, що їм все одно, хто правий, а хто винен. Вони просто слідкують, щоб не було бійки.

11:16 Фермери намагаються заїжджати на склади. ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Представники ТАСКОМБАНКу і юридичної компанії «Легіон» блокують в'їзд представникам «Імперії-Агро» на територію складів.

11:44 Групу з фермерів, представників ТАСКОМБАНКу, юристів і журналістів пустили на територію складів.

Аграрії стверджують, що для тих, хто приїхав зараз під склади «Імперії-Агро», товару точно вистачить, ще й залишиться.

Триває тимчасове затишшя.

12:04 Почалися перемовини у вузькому колі.

12:54 На територію складів приїхали жінки-працівниці «Імперія-Агро».

Довірена особа Юрія Оцабрика Катерина Гнатюк говорить, що вони теж будуть блокувати в'їзд на склади представників ТАСКОМБАНКу. 

«Жінок же вони бити не будуть», — коментує пані Катерина.

13:14 Керівник компанії «Імперія-Агро» Юрій Оцабрик вийшов на зв’язок із фермерами у Кропивницькому. Переговори тривають через додаток FACETIME.

15:00 Приїхала поліція.

«На лінію 102 надійшло повідомлення про рейдерське захоплення. Зараз будемо з'ясовувати», — коментує слідчий Кропивницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області Матвій Козаков.

 

Виконано за допомогою Disqus