У Імперії-Агро з’явився таємний інвестор?

6 квітня 2018 1296 0
У Імперії-Агро з’явився таємний інвестор?
pixabay.com

Власник «Імперія-агро» Юрій Оцабрик заявив, що у компанії з’явився інвестор, який готовий виступити поручителем компанії у переговорах із банком. Про це повідомляє Kurkul.com.

Вчора, 5 квітня під час відео переговорів з Юрієм Оцабриком він повідомив, що компанія знайшла інвестора, який допоможе розв’язати проблему боргу «Імперії-Агро». Взамін «таємний» інвестор хоче, щоб компанія перейшла у його власність.

«На сьогодні ми виробили стратегію по вирішенню цієї ситуації. Ми маємо інвестора, який виступає, як третя сторона між нами і банком і допоможе нам врегулювати цю ситуацію», — сказав Юрій Оцабрик.

Імені потенційного інвестора власник компанії не назвав. Сьогодні о 10:00 розпочалися переговори між представниками «Імперії-Агро» та ТАСкомбанку. Також на зустрічі буде присутній інвестор, який виступить гарантом виконання обов’язків компанії перед банком. Після переговорів Юрій Оцабрик назве свого інвестора.

Нагадаємо, із 1 квітня стало відомо про багатомільйонний конфлікт між «Імперія-Агро» і ТАСКОМБАНКом. Через несплату кредиту представники банку-позикодавця заблокували товари, що виступили заставою, на складах «Імперії-Агро».

Читайте за темою:  Конфлікт Імперії-Агро і ТАСкомбанку загрожує фермерам зривом посівної 

Тисячі фермерів-клієнтів «Імперії-Агро» внесли повну або часткову оплату за ці товари для проведення весняної посівної кампанії і зараз не можуть їх забрати. У разі затягування переговорів між сторонами конфлікту і відсутності вирішення проблеми сільгоспвиробники не зможуть здійснити посівну.

Виконано за допомогою Disqus