Селяни звинувачують Старокостянтинівський молокозавод в несплаті за поставлене молоко

10 квітня 2018 507 0
Завод не виплатив гроші за отримане молоко
Kurkul.comЗавод не виплатив гроші за отримане молоко

Господарський суд Хмельницької області розглядає низку позовів до «Старокостянтинівського молочного заводу», який входить в структуру «Укрпродукт Груп», щодо несплати підприємством коштів за поставлене молоко селянами з Хмельницької, Житомирської та Рівненської областей. Про це йдеться в матеріалах Реєстру судових рішень, передає Latifundist.com.

Позивачем у цих справах виступає Перший національний аграрний кооператив (ПНАК), до складу якого входить майже 26 тис. господарств.

«Між «Старокостянтинівським молочним заводом» та Першим національним аграрним кооперативом були укладені договори на поставку молока. За період з лютого по листопад 2017 р. на завод було поставлено селянське молоко на суму 109,4 млн грн. Однак завод сплатив не всю суму. На сьогодні завод заборгував кооперативу і селянам 22,8 млн грн», — прокоментували Latifundist.com в ПНАК.

ПНАК звертає увагу суду, що завод ухиляється від погашення боргу, щодо нього відкрито ряд виконавчих проваджень. На думку позивача, необхідно накласти арешт на грошові кошти підприємства, що знаходяться у всіх банківських або інших фінансових установах.

Виконано за допомогою Disqus