На Львівщині з’явиться кооперативний молокопереробний завод

519
0
На Львівщині з’явиться кооперативний молокопереробний завод
Kurkul.com

На Львівщині планують збудувати Кооперативний молокопереробний завод. Всіх виробників молока області, які мають бажання стати інвесторами та акціонерами заводу, запрошують до співпраці. Про це йдеться на сайті Львівської ОДА.

«На фінансування проекту Уряд Канади виділяє $1 млн. Решту, а це $300 тис. — це інвестиції від виробників молока, які здаватимуть на завод від 100л/день (інвестиції 50 тис. грн) до 1500л/день (інвестиції 750 тис. грн). Такі інвестори стають акціонерами заводу на суму що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій», — розповів начальник відділу розвитку кооперації та підприємництва департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

За додатковою інформацією щодо реалізації проекту можна звертатись у департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, Львівську аграрну дорадчу службу (ЛАДС) чи КО «Рівноправність».

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus