Український кооператив продає органічні ягоди за кордон

415
0
Малина
pixabay.comМалина

Фермери з органічною сертифікацією з 15 областей України об’єдналися у кооператив і вирощують органічні ягоди на експорт. Минулого року лише за липень у Європу продали 3,5 тис. т великої ягоди української селекції. Про це повідомляє uatv.ua.

Профільними культурами вибрали ремонтантні сорти малини й полуниці, вони здатні повторно плодоносити протягом одного вегетаційного періоду.

Особлива гордість українських фермерів — малина Брусвяна — сорт, створений вітчизняними біологами, вона вирізняється великими ягодами, їхня вага сягає 15 г.

Вся українська органічна продукція виробляється відповідно до вимог і стандартів.

«Для того, щоб виходити на експортний ринок, потрібно розраховувати на величезний обсяг ягід, щоби була товарна партія», — говорить фермер Дмитро Зубаха.

Кооператив було зареєстровано у 014 р., зараз учасників вже 60. Загальна площа кооперативу ягідників — 400 га, з них засаджено 125 га.

Торік валовий збір малини становив 130 т, все пішло на експорт, цього року члени кооперативу прагнуть подвоїти результат.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus