Monsanto виплатить 25% компенсації за потенційно канцерогенний гліфосат — постанова суду

24 жовтня 2018 91 0
Monsanto виплатить 25% компенсації за потенційно канцерогенний гліфосат — постанова суду
oleg-leusenko.livejournal.com

Окружний суд Сан-Франциско постановив підрозділу Monsanto Bayer AG виплатити штрафну компенсацію потерпілому Діуейну Джонсону в розмірі $78 млн, знизивши її на $211 млн. Також, суд підтвердив відшкодування збитку в розмірі $39 млн із загальної суми в $78 млн. Про це повідомляє Latifundist.com.

Присяжні 10 серпня 2018 р. виявили, що препарати на основі гліфосату компанії викликали рак у Dewayne Johnson і компанія не попередила споживачів про ризики.

«Оскільки сума штрафних збитків обмежена законом, суд заявив, що конституція штату Каліфорнія не дозволяє отримати вищу нагороду. Якщо Діуейн Джонсон погодиться на зменшену суму, остаточний вердикт змусить Monsanto заплатити в цілому $78 млн, розділених порівну між компенсаційними і штрафними збитками», — ідеться в повідомлнні.

Вказується, що суд можливо почне новий судовий розгляд. Справа Діуейна Джонсона, яка була подана в 2016 р, була прискорена через тяжкий стан постраждалого.

Нагадаємо, що суд США оштрафував компанію Monsanto в розмірі $289 млн. Зазначена сума була в якості компенсації потерпілому з онкологічним захворюванням.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 5°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

69%