Реклама

Колишній працівник ресторану вирощує мікрозелень для професійних кухарів

13 червня 2018 676 0
Вирощування мікрозелені
Abyhom.comВирощування мікрозелені

В Одесі підприємець вирощує продукт здорового харчування — мікрозелень. Рослини використовують як вітамінну добавку у страви. Про це повідомляє Nv.ua.

Іван Воробйов — співзасновник, ідеолог і бренд-шеф кафе здорового харчування Omega Three. Вирішивши відкрити власну справу зупинився на виробництві мікрозелень. Своє виробництво «Порція здоров’я» Іван Воробйов розмістив у підвальному приміщенні житлового будинку. Його мікрозелень успішно користується попитом у закладах харчування та торгівельних мережах.

За незвичною назвою стоять пророщені до стану «перші два листка» насіння соняшника, редису, зеленого гороху та інші овочі і трави. Така продукція використовується професійними кухарями ресторанів.

Споживачами мікрозелені також є прихильники здорового способу життя, до яких належить й Іван Воробйов, використовуючи її як вітамінну добавку.

Його компанія «Порція здоров’я» щомісячно продає 6 тис. боксів мікрозелені — невеликих ємностей з десятками ростків — і більше 100 кг зрізаних рослин. Прибуток з кожного боксу досягає 30–100 %, а ціна одного — 30–35 грн. Зрізана зелень коштує від 200 до 250 грн/кг.

Читайте більше про те, що можна вирощувати в якості мікрозелені у матеріалі Kurkul.com «Мікроґрін — бізнес для найменших».

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою