Огляд цін на плоди та ягоди: яблука — найцікавіша позиція тижня

3 липня 2018 243 0
Огляд цін на плоди та ягоди: яблука — найцікавіша позиція тижня
Kurkul.com

Засновник стартапу FreshBot і консультант з експорту компанії Vinaigrette LLC Максим Кулик розповів про життя плодово-ягідного ринку цього тижня.

В Європі вже розпочався сезон ранніх яблук урожаю 2018 р. При цьому, залишки урожаю 2017 р. ще не розпродані. В Україні ціна на ранні яблука станом на 2 липня стартує від 13-15 грн/кг за опт.

На думку експерта, така ціна встановилася через нетривалий термін зберігання таких яблук та активним сезоном кісточкових та ягід.

Яблука старого урожаю супермаркети та оптовики продовжують реалізовувати за ціною від 11 до 17 грн/кг в залежності від якості та сорту.

Поки українські фермери готуються до початку сезону реалізації груші нового урожаю, на ринку розпродують імпортні груші. Ціна на них від 45 до 75 грн/кг. Асортимент груш доволі широкий: Конференція, Аббат, Вільямс та ін.

В Україні досі триває збір та реалізація ранніх сортів малини. Перекупники та переробники купують ягоду по 7-15 грн/кг в залежності від регіону і умов. На свіжому ринку вартість малини коливається у межах 35-45 грн/кг, у супермаркетах ціна сягає 60 грн/кг.

Читайте більше: Учасник АТО створив плодово-ягідний кооператив на Тернопільщині

Ціни на кавуни, які вже активно продаються по всій Україні, у деяких регіонах фермери продають по 2 грн/кг. Оптові ринки пропонують ціну на цю ягоду від 2 до 3,5 грн/кг, супермаркети продають кавуни по 6-13 грн/кг, але це нерозпродані залишки дорогої продукції.

У зв’язку з обмеженою пропозицією дині, українські супермаркети продовжують торгувати імпортною продукцією за ціною від 19 до 45 грн/кг. Українська диня коштує від 9 до 15 грн/кг. Оптові ринки пропонують дині за ціною від 2 до 9 грн/кг в залежності від сотру та упаковки.

Продовжуйте слідкувати за цінами разом з Kurkul.com та FreshBot.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 0°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

86%

Матеріали за темою