На Чернігівщині вирощують кошерну пшеницю

8 серпня 2018 251 0
На Чернігівщині вирощують кошерну пшеницю
Kurkul.com

У Чернігівській області вирощують кошерну пшеницю на експорт до Ізраїлю. Там її використовують для випікання релігійного хліба — маци. Про це повідомляє Рідне Село.

Нагадаємо, ціни на продовольчу пшеницю сягнули трирічного максимуму.

Вимоги до вирощування та збору кошерної пшениці для маци дуже високі, тому що це пов’язано з релігійним хлібом. Але українці із завданням впоралися. Представники Ізраїлю навіть приїхали, щоб контролювати всі процеси збору врожаю та його транспортування до сховища.

Читати більше цікавих і корисних статей ви зможете, оформивши річну передплату на газету «Рідне село Україна».

Є два способи оформлення.

Перший — традиційний. Зверніться до будь-якого відділення «Укрпошти» та надайте свої дані: прізвище, ім’я, по батькові, адресу та на яку кількість місяців хочете передплатити видання. Газету «Рідне село Україна» у «Каталозі видань України на 2018 рік» ви знайдете за індексом 89782. Вартість передплати на 1 місяць — 11,29 грн.

Другий спосіб — онлайн. Так передплатити газету можна, не виходячи з дому. Знадобиться для цього не більше кількох хвилин. Отже, зайдіть на сайт ДП «Преса», у рядочку «пошук» наберіть: Рідне село Україна або 89782 та натисніть кнопку «кошик» і далі дійте за підказками.

Виконано за допомогою Disqus