Виробники органічної продукції будуть внесені до єдиного реєстру

17 серпня 2018 121 0
Органічна броколі
Fermer1.byОрганічна броколі

Усі виробники органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації, будуть внесені до нового Державного реєстру операторів, як підприємства, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Виробник органічної продукції має право укладати договір на проведення сертифікації лише з одним органом сертифікації, який внесено до Державного реєстру органів сертифікації. Також виробник має право додатково укласти договір з органом іноземної сертифікації, який внесено до Переліку органів іноземної сертифікації.

Після укладення договору на проведення сертифікації з органом сертифікації, Мінагрополітики вносить виробника до Реєстру протягом 10 днів з дня отримання ним відповідної інформації від органу сертифікації.

Довідково: Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», прийнятий Верховною Радою України 10 липня 2018 р., буде введено в дію через рік з дня набрання ним чинності — 2 серпня 2019 р.

Виконано за допомогою Disqus