Versatile презентував зернозбиральний комбайн для невеликих площ

11 вересня 2018 214 0
Зернозбиральний комбайн Versatile Nova
VersatileЗернозбиральний комбайн Versatile Nova

Versatile представив продуктивний компактний зернозбиральний комбайн Nova, який має молотарку класу 3+ та четвертий клас очищення. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Машина призначена для збору зернових культур на полях з невеликою площею — від 50 до 500 га. Високий кліренс, похила камера з системою копіювання рельєфу, комфортабельна кабіна і повна автоматизація — все це виділяє модель серед аналогів. Nova підходить для тих господарств, яким не потрібна надмірна продуктивність, але важливим є питання ціни.

Versatile Nova оснащений декою (підбарабанням) з найбільшим, за словами виробника, охопленням у світі — 154° (зазвичай охоплення не перевищує 130°), що дає можливість за один оборот зробити більше вимолоту. Об’єм бункера становить 4,5 м³, швидкість вивантаження — 50 л/с.

Комбайн оснащений двигуном 180 к. с., запас крутного моменту — до 20%. Електроніка двигуна повністю стежить за його роботою і подає рівно стільки пального, скільки потрібно відповідно до поточного навантаження, завдяки чому досягається мінімальна витрата пального.

У стандартній комплектації комбайн поставляється з заднім приводом. Коротка база і збільшений дорожній просвіт в 30 см є перевагою для регіонів з нерівним рельєфом. При роботі на ґрунтах зі зниженою носійною здатністю передбачена можливість установки коліс збільшеного типорозміру.

Комбайни Nova оснащені двомісними кабінами Comfort Cab (в машинах вищого класу — герметизовані), з системою кондиціонування, мають регульовані крісла і кермову колонку. Управляти виробничими процесами допомагає бортова інформаційна система Adviser II з РК-монітором.

На сьогодні Versatile пропонує кілька фінансових програм, одна з яких — кредит під 0% до 18 місяців на придбання комбайнів, з початковим внеском від 20% і сезонними виплатами по кредиту. В рамках цієї програми 15 господарств вже стали власниками комбайнів Versatile. Така фінансова пропозиція діє до кінця 2018 р.

Виконано за допомогою Disqus