У Молдові ініціюють держзакупівлі яблук

2 жовтня 2018 51 0
У Молдові ініціюють держзакупівлі яблук
Kurkul.com

Міністр сільського господарства Молдови Микола Чубук пообіцяв садівникам підняти тему держзакупівель свіжого яблука для соціальних програм на одному з найближчих засідань уряду. Про це повідомляє east-fruit.com.

Таке рішення він прийняв після звернення садівників до новоспеченого міністра з проханням посприяти в переговорах з виробниками яблучного концентрату з приводу підвищення цін на технічне яблуко в цьому сезоні.

Садівники також порушили теми потенційних держзакупівель свіжого яблука для проведення соціальної програми «Яблуко кожному школяреві» і промо-акцій формату «Яблуко кожному гостю столиці в аеропорту».

Учасники засідання зійшлися на думці, що кабмін не має легальних механізмів тиску на переробників яблука в процесі ціноутворення. Правила гри для операторів консервної галузі Молдови встановлює світовий ринок.

Виробники ж плодоовочевих консервів «Speranta Con» повідомили, що потенціалу для зростання закупівельних цін поки немає. Єдине чим закупівельними можуть допомогти — це збільшення закупівель яблук.

Виконано за допомогою Disqus