Реклама

Огранічне птахівництво принесе сімейним фермам півмільйона грн на рік

26 жовтня 2018 306 0
Огранічне птахівництво принесе сімейним фермам півмільйона грн на рік

Органічне птахівництво в Україні є перспективним та прибутковим напрямком. А сімейні фермерські господарства можуть заробляти на такому бізнесі півмільйона гривень на рік. Про це повідомив експерт з фінансування аграрного сектору Петро Багачевич, передає «Агро-Центр».

Сімейні ферми в Україні набирають популярності, а домашня курятина курятина завжди цінуватиметься більше аніж курятина вирощена в промислових масштабах.

Петро Багачевич навів розрахунки для невеличкої сімейної ферми. На 100 га землі стабільно можна вирощувати 350 органічних курей щомісяця. В свою чергу це 4, 2 тис. птахів на рік. Прибуток від продажу, в середньому, може скласти півмільйона гривень. Так, за рік можна отримати чистого прибутку 85-100 тис. грн.

«Це та сума, яка лишиться у ферми на розвиток. Уже після вирахувань на оплату праці (до 100 тис. грн), ремонт обладнання, корми тощо»,— пояснив Петро Багачевич.

Як варіант розвитку експерт навів, можливість офіційно зареєстрованим фермерам брати у банку кредит на розвиток. За отримані кошти підприємство може збільшити стадо, влаштувати найманих працівників, удосконалити виробництво та знаходити нові канали продажу. Це в свою чергу, сприятиме збільшено прибутків.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою