Ще одна країна заборонила продаж потенційно небезпечного гліфосату

26 жовтня 2018 170 0
Ще одна країна заборонила продаж потенційно небезпечного гліфосату

В Індії заборонили продаж гліфосату. Уряд штату Пенджаб заборонило продаж гербіцидів на основі гліфосату, які широко використовуються для боротьби з бур'янами. Про це повідомляє zerno-ua.com.

Повідомляється, що Центральна рада по боротьбі з інсектицидами та реєстраційний комітет (CIB & RC) рекомендували використовувати гербіцид тільки на чайних плантаціях і на територіях, де не вирощуються сільськогосподарські культури.

«У Пенджабі немає чайних плантацій, а площі під сельхозкультурами вельми невеликі. Все, що їх оточує (хребти, водні канали) є частиною посівної площі», — заявивила влада Пенджабу.

Комісія фермерів штату також рекомендувала заборонити продаж хімічної речовини.

«Як було виявлено, гліфосат є причиною виникнення раку. Крім цього, хімікат також викликає інші проблеми зі здоров'ям і може пошкодити ДНК людини», — заявив представник уряду штату.

Гліфосат продається під різними торговими назвами. Державний секретар повідомив, що уряд штату заборонило всім виробникам пестицидів, маркетологам і дилерам в Пенджабі продавати препарати на основі гліфосату.

У Пенджабі виробляють 50% всіх обсягів продовольчих зернових (пшеницю і рис) в країні, незважаючи на те, що площа штату займає всього 1,54% території Індії.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 3°

Вітер

1.8м/с

Опади

0мм

Вологість

59%