Депутати запрошують підприємців до участі в Антирейдерському форумі

1 листопада 2018 74 0
Депутати запрошують підприємців до участі в Антирейдерському форумі
postfactum.ks.ua

Триває реєстрація на Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави». Народний депутат України, бізнес-омбудсмен ГО «Бізнес-Варта» Леонід Козаченко запрошує підприємців та представників державних структур обговорити проблеми рейдерства, що потребують негайного вирішення задля можливості подальшого розвитку держави. Про це йдеться на сторінці ГО «Бізнес-Варта» у Facebook.

«Це дуже вадливо для нас усіх, хто не байдужий до майбутнього, до того, як ми будемо розвивати свою економіку, як ми будемо почувати себе в цій країні, як українці, чи ми будемо цим пишатись чи ні», — закликав Леонід Козаченко.

Він наголосив, що рейдерство — це найбільш ганебне явище, яке сьогодні перевищує той рівень, який допустимий в цивілізованих країнах. Держава повинна відреагувати на голос громади.

«На цей форум запрошені представники Адміністрації Президента, керівники уряду, державні органи різного рівня, особливо керівники силових структур, які повинні почути безпосередньо від тих, хто страждає сьогодні, представників бізнесу, які втрачають його а рахунок незаконних дій, від простих громадян, які теж втрачають своє майно і не мають достатньої охорони від держави», — повідомив нардеп.

Місце та час проведення форуму: 5 грудня 2018 р., м. Київ, Столичне шосе, 103 (Готель «RamadaEncore).
Контактний телефон: +380 50 435 5000
Свої кейси та презентації надсилайте за адресою: businesswarta@gmail.com

Виконано за допомогою Disqus