Експерти радять садівникам закласти яблука на зберігання

7 листопада 2018 150 0
Експерти радять садівникам закласти яблука на зберігання

Цього року в Україні спостерігається профіцит яблука. У херсонській області урожайність склала понад 200 ц/га проти минулорічних 120 ц/га. Це вплинуло на закупівельні ціни. Так, директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода порадив садівниками закласти яблука на зберігання та дочекатися кращої ціни. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Після закінчення сезону ціна однозначно піде вгору, тому для садівників найкращим рішенням буде закласти яблуко на зберігання», — зазначив Олександр Паливода.

Профіцит яблук експерти галузі прогнозували ще на початку літа. Деякі садівники врахували їх та збудували або покращили приміщення для зберігання яблук.

«Зараз в області налічується 10 спеціалізованих фруктосховищ, придатних для зберігання яблука, загальним обсягом 16,4 тис. т. На даний момент у нас йде активна закладка яблука і інших фруктів на зберігання — вже закладено 11 тис. т. Це дозволить аграріям притримати яблуко до більш високої ціни», — наголосив директор департаменту АПР.

Виконано за допомогою Disqus

+ 10° ... + 3°

Вітер

3.5м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%
Матеріали за темою