Морози та сніг уповільнили жнива сої та кукурудзи у США

20 листопада 2018 145 0
Посіви кукурудзи
Kurkul.comПосіви кукурудзи

Сніжна та морозна погода уповільнює збирання врожаю у США, а тривалі опади в бразильських регіонах вирощування сої, перешкоджають сівбі. Про це повідомляє Graintrade.com.ua.

На Середньому Заході США суха погода поки що сприяє збиранню сої та кукурудзи, проте вже з понеділка там розпочнуться опади. Сніг та дощ, які у східній частині тривають з четверга вже стали причиною зупинки збиральних робіт. Покращення погоди в середині тижня дозволить відновити збирання врожаю.

У Південній Рівнині в регіонах, в яких вирощують озиму пшеницю, суха морозна погода негативно вплине на посіви, де ще не отримані сходи.

Опади в Бразилії сприяють розвитку посівів сої. Метеорологи прогнозують, що опади триватимуть й на наступному тижні.

Потужні зливи в центральній Аргентині змили частину посівів сої та кукурудзи. Можливо їх прийдеться пересівати. Постраждав від опадів врожай пшениці, збирання якого ще не закінчилось. Суха погода на поточному тижні дозволить прискорити жнива.

Потужні дощі в Східній Австралії, які прогнозують найближчими днями, зменшать вплив посухи на рослини. Проте це не врятує пошкоджені посіви пшениці.

В Україні суха та прохолодна погода дозволяє завершити збирання кукурудзи. Проте зниження температури до 10-12 градусів морозу може завдати шкоди посівам озимої пшениці, які ще не вкриті шаром снігу.

Виконано за допомогою Disqus